Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemPortalLatest imagesRegistruj sePristupi
Po vašoj želji..

Ko je trenutno na forumu
Imamo 3 korisnika na forumu: 0 Registrovanih, 0 Skrivenih i 3 Gosta

Nema

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 42 dana Juni 14th 2012, 23:00
Zadnje teme
» Ja
Vicevi razni - Page 7 EmptyNovembar 10th 2018, 21:49 od Sheprtlja

» Koliko vam je stalo do seksa?
Vicevi razni - Page 7 EmptyAvgust 28th 2016, 21:31 od max_spy

» Šta trenutno slušate?
Vicevi razni - Page 7 EmptyMaj 8th 2016, 20:16 od max_spy

» Predstavite se
Vicevi razni - Page 7 EmptyNovembar 8th 2015, 15:17 od max_spy

» Pesma koja vas podseća na nekoga
Vicevi razni - Page 7 EmptySeptembar 20th 2015, 13:34 od max_spy

» Ocenite avatar osobe iznad vas..
Vicevi razni - Page 7 EmptyJuli 22nd 2015, 19:33 od max_spy

» Kaladont
Vicevi razni - Page 7 EmptyApril 14th 2015, 13:41 od promaja

» Poručite nešto našim gostima
Vicevi razni - Page 7 EmptyApril 14th 2015, 13:31 od promaja

» Pogodite ko će pisati posle vas
Vicevi razni - Page 7 EmptyApril 14th 2015, 13:28 od promaja

Naj bolji poslanici
Neuhvatljiva (12661)
Vicevi razni - Page 7 I_vote_lcapVicevi razni - Page 7 I_voting_barVicevi razni - Page 7 I_vote_rcap 
zana (5038)
Vicevi razni - Page 7 I_vote_lcapVicevi razni - Page 7 I_voting_barVicevi razni - Page 7 I_vote_rcap 
Sheprtlja (3651)
Vicevi razni - Page 7 I_vote_lcapVicevi razni - Page 7 I_voting_barVicevi razni - Page 7 I_vote_rcap 
blesawa_ (3456)
Vicevi razni - Page 7 I_vote_lcapVicevi razni - Page 7 I_voting_barVicevi razni - Page 7 I_vote_rcap 
BiljaM (3451)
Vicevi razni - Page 7 I_vote_lcapVicevi razni - Page 7 I_voting_barVicevi razni - Page 7 I_vote_rcap 
Sanj@lica (2049)
Vicevi razni - Page 7 I_vote_lcapVicevi razni - Page 7 I_voting_barVicevi razni - Page 7 I_vote_rcap 
dunda (1735)
Vicevi razni - Page 7 I_vote_lcapVicevi razni - Page 7 I_voting_barVicevi razni - Page 7 I_vote_rcap 
*So Different* (1692)
Vicevi razni - Page 7 I_vote_lcapVicevi razni - Page 7 I_voting_barVicevi razni - Page 7 I_vote_rcap 
Bludni Sin (411)
Vicevi razni - Page 7 I_vote_lcapVicevi razni - Page 7 I_voting_barVicevi razni - Page 7 I_vote_rcap 
promaja (363)
Vicevi razni - Page 7 I_vote_lcapVicevi razni - Page 7 I_voting_barVicevi razni - Page 7 I_vote_rcap 
Traži
 
 

Rezultati od :
 
Rechercher Napredna potraga

 

 Vicevi razni

Ići dole 
+10
promaja
Bludni Sin
*So Different*
Neuhvatljiva
popovac
Sanj@lica
BiljaM
vucica
dunda
Sheprtlja
14 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 6, 7, 8 ... 10 ... 14  Sledeći
AutorPoruka
Sheprtlja
Lost in space
Lost in space
Sheprtlja


Muški Škorpija Broj poruka : 3651
Datum upisa : 29.07.2010
Godina : 53
Lokacija : Somewhere in universe

Vicevi razni - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Vicevi razni   Vicevi razni - Page 7 EmptyJuli 31st 2010, 13:58

First topic message reminder :

Uhvatili Fatu trudovi. Kako je bilo prekasno da je voze u bolnicu, zovu doktora da dođe kuci. Stiže doktor sav zadihan i pita:
Gde je Fata?
Evo je u sobi - sav uzbuđen će Mujo.
Doktor uđe u sobu i zatvori vrata. Nakon pet minuta ih otvori i poviče Muji.
Imate li kakav nož?
Mujo sav pretrnu, al' šta će, ode po nož i da ga doktoru. Nakon pet minuta opet se otvaraju vrata.
Imate li možda kakvu polugu? - upita uznemireno doktor.
Muji se popne želudac u grlo, ali otrči i donese doktoru polugu. Za koji minut se ponovo pojavi doktor na vratima.
A da nemate možda sekiru?
Jao, čoveče, govori šta mi je sa Fatom! - poviče Mujo uzrujano.
Ma bolan Mujo, Fata je dobro, samo ne mogu otvoriti torbu!
Nazad na vrh Ići dole

AutorPoruka
Gost
Gost




Vicevi razni - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vicevi razni   Vicevi razni - Page 7 EmptyDecembar 28th 2010, 11:43

Ispekli Srbin i Crnogorac prase. Srbin kaze: "E, sada
cemo da ga podelimo bratski". A Crnogorac ce: "A necemo, bogumi, nego
popola".
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Vicevi razni - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vicevi razni   Vicevi razni - Page 7 EmptyDecembar 28th 2010, 11:44

Pet Crnogoraca sa dekama, dolaze na zeljeznicku stanicu.
Sretne ih poznanik i pita: "Gdje cete?" "Trazimo posla". "Kakvog
posla"." Culi smo da se ovdje, na zeljeznicku stanicu placa, nakakva
lezarina".
Nazad na vrh Ići dole
BiljaM
Moderator
Moderator
BiljaM


Ženski Broj poruka : 3451
Datum upisa : 30.07.2010
Lokacija : Tu negde

Vicevi razni - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vicevi razni   Vicevi razni - Page 7 EmptyDecembar 29th 2010, 15:34

Sjedi zec na panju u šumi, dođe do njega vjeverica i pita ga: zec šta radiš?. Zec kaže: cekam vuka da ga pretucem.
Dode jež i pita ga: zec šta radiš?
Zec kaže: cekam vuka da ga pretucem.
Dođe vuk i pita ga: zec šta radiš?
Zec odgovori: pricm gluposti.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Vicevi razni - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vicevi razni   Vicevi razni - Page 7 EmptyDecembar 29th 2010, 22:32

Sedi zeka sav jadan za šankom a pred njim krigla piva. Naiđe dabar i krene malo da ga podjebava. Zeka ne odgovara na provokacije nego samo bulji u pivo. Reši dabar da to iskoristi i da zajebe zeca pa mu uzme pivo i popije naiskap! Zeka će na to dabru (tužnim glasom):
• A u pičku materinu! Danas mi je stvarno jebeno loš dan! Ništa mi ne ide od ruke! Prvo probam pištoljem - nema metaka! Krenem da se obesim - pukne konopac! Zadnjim parama kupim pivo, stavim otrov u njega... i nećeš verovati, nestade mi ispred nosa!
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Vicevi razni - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vicevi razni   Vicevi razni - Page 7 EmptyDecembar 29th 2010, 22:32

Prijateljstvo među muškarcima:
Jednu noć suprug nije došao kući i supruga ga je upitala gdje je spavao, a on joj odgovori da je spavao kod jednog prijatelja.
Supruga je nazvala deset njegovih najboljih prijatelja...osmorica su potvrdila da je spavao kod njih, a dvojica da je još uvijek tamo
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Vicevi razni - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vicevi razni   Vicevi razni - Page 7 EmptyDecembar 29th 2010, 22:32

Rešio meda da poseti prjatelje u Americi i krenuo avionom. Na pola puta meda ogladni pa pravo u pilotsku kabinu. Tamo zatekne pilota i kopilota. Okrene se ka pilotu i kaže mu:

Poješću te, gladan sam.

Pilot će uplašeno:
Nemoj mene, medo, ja sam pilot, ja upravljam avionom, ako me pojedeš, srušićemo se.

Okrene se meda onda ka kopilotu:
Onda ću pojesti tebe, mrtav sam gladan.

Nemoj mene, medo, ja sam tu ako pilotu pozli, bezbednost aviona je takođe ugrožena.
Na to će pilot medi:

Medo, a zašto ti ne bi pojeo stjuardesu? Naješćeš se, a bezbednost aviona neće biti ugrožena.
Meda se složi i ode do stjuardese. Razmeni sa njom par reči i vrati se na svoje mesto. Posle 15 minuta izađe pilot da proveri stanje u avionu. Vidi medu, a i stjuardesa je tu pa mu bude čudno. Priđe on medi pa ga pita:

Medo, zašto nisi pojeo stjuardesu kada si toliko gladan?

Je l', pa posle mene da jebete!
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Vicevi razni - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vicevi razni   Vicevi razni - Page 7 EmptyDecembar 29th 2010, 22:35

Sva deca u razredu se slikala za grupnu sliku i uciteljica ih uverava posle da kupe sliku...
- Deco pomislite samo za dvadeset godina kad budete gledali sliku... recicete ovo je Sonja, a vidi Vlada, on je pravnik, ona je doktor...
A tihi glasic iz pozadine dobaci:
- A ovo je uciteljica, ona je mrtva..
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Vicevi razni - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vicevi razni   Vicevi razni - Page 7 EmptyDecembar 29th 2010, 22:35

Sahrani čovek ženu, obavi sve na groblju i dođe kući. Kad uđe u kuću nebo se provali, počne pljusak, munje i gromovi... Pogleda čovek u nebo i reče: - Znači, stigla je!!!
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Vicevi razni - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vicevi razni   Vicevi razni - Page 7 EmptyDecembar 29th 2010, 22:36

Sahrana, tuzna povorka krece, posle pedesetak metara padne venac sa sanduka,sagne se neka baba da ga podigne, a deda iza nje ce - sta je baba, bidermajer?!
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Vicevi razni - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vicevi razni   Vicevi razni - Page 7 EmptyDecembar 29th 2010, 22:36

Učili Mujo i Haso da skaču padobranom. Na prvom praktičnom skoku, instruktor im objasni kako da otvore padobran:
Prva ručica je za otvaranje, a druga je rezervna, u slučaju da se padobran ne otvori.
Prvo je došao red na Hasu. On skoči i nakon što je povukao ručicu, padobran se otvori. Nakon toga i Mujo skoči, međutim, obe ručice puknu, tako da on projuri pored Hase. A Haso će na to, skidajući padobran:
A ti bi da se trkaš?
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Vicevi razni - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vicevi razni   Vicevi razni - Page 7 EmptyDecembar 29th 2010, 22:39

Vrati se ciga kuci s posla i kaze:
-djeco,danas mijenjate gace
A djeca sva sretna. .HUUURAAA,JEEE
Ciga: -ti sa njim,ti sa njim,ti sa njim
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Vicevi razni - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vicevi razni   Vicevi razni - Page 7 EmptyDecembar 30th 2010, 12:52

Sede dva Crnogorca pored obale mora i lenčare. Prilazi im jedan tip sav u ranama, krvav i usplahireno pita:
Du ju spik ingliš?
Crnogorci se pogledaše i ne odgovaraju.
Šprahenzi dojč?
Crnogorci opet ćute. Čovek ponovo pita:
Parle vu franse?
Ovi opet ko mulci.
Parlare italijano?
Šta će čovek, okrene se i ode dalje da traži pomoć. Posle jedno pola sata veli jedan đetić:
Viđe li pametna čovjeka koliko jezika zna?
A da čuj, pametan, što mu vrijedi, jeli mu što pomoglo?!
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Vicevi razni - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vicevi razni   Vicevi razni - Page 7 EmptyDecembar 30th 2010, 12:52

- U saobraćajnoj nesreći koja se dogodila jutros u blizini Sarajeva lakše je povređeno pet ljudi i jedan političar!
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Vicevi razni - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vicevi razni   Vicevi razni - Page 7 EmptyDecembar 30th 2010, 12:52

. muškarac otkrije riječi i izmisli razgovor.
. žena otkrije razgovor i izmisli brbljanje.
. muškarac otkrije poljoprivredu i izmisli prehranu.
. žena otkrije prehranu i izmisli dijetu.
. muškarac otkrije prijateljstvo i izmisli ljubav.
. žena otkrije ljubav i izmisli brak.
. muškarac otkrije ženu i izmisli seks.
. žena otkrije seks i izmisli migrenu.
. muškarac otkrije posao i izmisli novac.
. žena otkrije novac i sve ode u kurac!
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Vicevi razni - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vicevi razni   Vicevi razni - Page 7 EmptyDecembar 30th 2010, 12:52

Dosla zima i Haso otisao napolje da nacepa drva...
Posto je bilo puno hladno, ubrzo mu se ruke smrnu i on otrci u kucu da se ugrije.
Fata to vidi i kaze mu: - "Daj ba Haso stavi ruke meni izmedju nogu, ugrejace se udmah."
Haso tako uradi i stvarno, ruke se ugrejase zacas.
Ponovo on izasao da cepa drva al' opet ista svar. Otrci on u kucu, stavi ruke Fati izmedju nogu i one se opet brzo ugreju.
Opet on izadje da cepa drva i opet ista svar...
Utrcao on u kucu da stavi ruke Fati izmedju nogu a Fata dreknu:
- "Pa dobro Haso, hoćel' se tebi ikad uši smrznuti!"
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Vicevi razni - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vicevi razni   Vicevi razni - Page 7 EmptyDecembar 30th 2010, 12:53

Šeta mali Ivica ulicom, i kad vidi pola babe kaže: "Đes ba"


uleti ivica mami i tati i pita : tata sta to radis?! A kaze tata :jebem ti mamu! Izide ivica i ode baki u sobu i navali na nju,dolazi tata i pita: pa pobogu ivice sta to radis? A cujes malog : eto jebem baku,da vidis kako je to kad ti netko jebe mamu
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Vicevi razni - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vicevi razni   Vicevi razni - Page 7 EmptyDecembar 30th 2010, 12:53

Hrvatsko Zagorje, ljudi poznati po tome što vole kaplicu!
Dakle : Prema statistici, Zagorci u prosjeku pješače 1.500 km godišnje.
Prema drugoj statistici, Zagorac popije prosječno 182 litre vina godišnje.
Zaključak je da Zagorac u prosjeku troši 12,1 litara na 100 km.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Vicevi razni - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vicevi razni   Vicevi razni - Page 7 EmptyDecembar 30th 2010, 12:53

Pere Fata robu na potoku.
Prođe Mujo i malo je naguzi..
Prođe Haso pa i on
Vidi medvjed što su radili pa i on uradi isto.
Fata ne prekida pranje samo vikne – ti u bundici ostavi broj mobite
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Vicevi razni - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vicevi razni   Vicevi razni - Page 7 EmptyDecembar 30th 2010, 12:54

Ulazi Ciganka kod doktora i sa vrata se dere:
- "Doktore boli me p***a!!"
Doktor popizdi i kaže:
- "Sram te bilo, kako to ulaziš i dereš se, i ne kaže se boli me p***a, već imam bolove u predjelu vagine! Ili samo kaži boli me vagina. Aj sad izađi napolje, pa ponovo udji, kucaj i budi kulturna!"
Ciganka izadje i nema je prošlo 5 minuta. Kad neko kuca na vrata, otškrinu se malo vrata, Ciganka provlači samo glavu i pita:
- "Doktore, kako reče ono da se zove? Jel Marina?"
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Vicevi razni - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vicevi razni   Vicevi razni - Page 7 EmptyDecembar 30th 2010, 12:54

Pita Fata Muju:

* Mujo, šta je to situacija?

* Recimo, ti kažeš da ideš na nedelju dana kod majke, a vratiš se kroz tri dana i zatekneš mene sa drugom ženskom u krevetu - to ti je situacija.

* To je, znači, isto kao kad bi ti rekao da ideš na pecanje na ceo dan, a vratiš se kroz nekoliko sati i zatekneš mene i Hasu u krevetu?

* Ne, Fato, nemoj da mešaš situaciju sa batinama.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Vicevi razni - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vicevi razni   Vicevi razni - Page 7 EmptyDecembar 30th 2010, 12:54

Nakon operacije grudi pita doktor pacijenticu:
- "I jeste li zadovoljni sa veličinom?"
- "Da doktore ali ja imam još jednu želju, želim da imam malo krupnije oči."
- "Nema problema, sestro pokaži gospođi račun."
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Vicevi razni - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vicevi razni   Vicevi razni - Page 7 EmptyDecembar 30th 2010, 12:55

Bile dvije krave. Jedna bijela druga crna. Bijela kaže: MUU! A crna kaže: MUU motherfucker!
Nazad na vrh Ići dole
zoran
Friend
Friend
zoran


Muški Vaga Broj poruka : 352
Datum upisa : 30.11.2010
Godina : 57
Lokacija : Iz coska

Vicevi razni - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vicevi razni   Vicevi razni - Page 7 EmptyDecembar 31st 2010, 07:37

Idu dva pileta ulicom, a jedno puši cigaru.
Drugo pile reče:

* Tužiću te mami što pušiš cigaru.

Prvo pile odgovori:

* E, budalo jedna, ja nemam mamu - ja sam iz inkubatora.


Otišao Mujo u vojsku i poslije pola godine odluči da pošalje sliku u pismu. Slika se on izmedju dva konja i pošalje sliku sa tekstom:
- "Draga rodbino, evo šaljem vam sliku. Ja sam ovaj u sredini..."

Šetaju Mujo i Haso čaršijom kad Mujo primjeti čizme od krokodila sa astronomskom cijenom. Muji se te čizme svidiše al nije im'o para da ih kupi pa nagovori Hasu da oni odu na rijeku Nil po krokodila. Nakon tri dana provedena na Nilu
pored ogromne hrpe mrtvih krokodila kaže Mujo Hasi. "E bolan Hase ako ovaj sljedeći nema čizme ja odo kući."
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Vicevi razni - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vicevi razni   Vicevi razni - Page 7 EmptyJanuar 2nd 2011, 10:16

vozio se crnogorac busom do nekog rođaka, a iza njega je sjedio crnac...
crnogorcu došlo mora prdnut',a neće u busu, i sve tako trpi, trpi...i na kraju puta kad je trebao izaći prdne on i okrene se, pogleda crnca i kaže: uh, jado, al' ga sprži....
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Vicevi razni - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vicevi razni   Vicevi razni - Page 7 EmptyJanuar 2nd 2011, 10:17

Došao Mujo kod doktora da mu se požali:
- Dragi doktore, pomozi mi, Fata uopće ne uživa kad je guzim!
- Moj Mujo, probaj napraviti malo atmosfere... evo npr. pokušaj dovesti jednog crnca i nek' ti maše lepezom dok ti guziš!
Mujo tako i napravi... maše crnac, Mujo guzi a Fata mrtva hladna.
Nakon nekog vremena ustane Mujo i kaže crncu:
- Hajde ti guzi a ja ću mahati!
I tako i bi... razvaljuje crnac Fatu, ona se sva izludila od uzbuđenja, kad će ti Mujo na to:
- Vidiš kako se maše, pi*** ti materina!
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Vicevi razni - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vicevi razni   Vicevi razni - Page 7 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Vicevi razni
Nazad na vrh 
Strana 7 od 14Idi na stranu : Prethodni  1 ... 6, 7, 8 ... 10 ... 14  Sledeći
 Similar topics
-
» Vicevi o Zemuncima
» Vicevi o plavušama
» Vicevi o policajcima
» Vicevi o Bosancima
» Vicevi o Crnogorcima

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Druženje i zabava :: Humor-
Skoči na: