PrijemPortalKalendarČesto Postavljana PitanjaRegistruj sePristupi
Po vašoj želji..

Ko je trenutno na forumu
Imamo 1 korisnika na forumu: 0 Registrovanih, 0 Skrivenih i 1 Gost

Nema

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 42 dana Juni 14th 2012, 23:00
Zadnje teme
» Ja
Kolika je tvoja ljubav prema prijatelju? EmptyNovembar 10th 2018, 21:49 od Sheprtlja

» Koliko vam je stalo do seksa?
Kolika je tvoja ljubav prema prijatelju? EmptyAvgust 28th 2016, 21:31 od max_spy

» Šta trenutno slušate?
Kolika je tvoja ljubav prema prijatelju? EmptyMaj 8th 2016, 20:16 od max_spy

» Predstavite se
Kolika je tvoja ljubav prema prijatelju? EmptyNovembar 8th 2015, 15:17 od max_spy

» Pesma koja vas podseća na nekoga
Kolika je tvoja ljubav prema prijatelju? EmptySeptembar 20th 2015, 13:34 od max_spy

» Ocenite avatar osobe iznad vas..
Kolika je tvoja ljubav prema prijatelju? EmptyJuli 22nd 2015, 19:33 od max_spy

» Kaladont
Kolika je tvoja ljubav prema prijatelju? EmptyApril 14th 2015, 13:41 od promaja

» Poručite nešto našim gostima
Kolika je tvoja ljubav prema prijatelju? EmptyApril 14th 2015, 13:31 od promaja

» Pogodite ko će pisati posle vas
Kolika je tvoja ljubav prema prijatelju? EmptyApril 14th 2015, 13:28 od promaja

Naj bolji poslanici
Neuhvatljiva (12661)
Kolika je tvoja ljubav prema prijatelju? I_vote_lcapKolika je tvoja ljubav prema prijatelju? I_voting_barKolika je tvoja ljubav prema prijatelju? I_vote_rcap 
zana (5038)
Kolika je tvoja ljubav prema prijatelju? I_vote_lcapKolika je tvoja ljubav prema prijatelju? I_voting_barKolika je tvoja ljubav prema prijatelju? I_vote_rcap 
Sheprtlja (3651)
blesawa_ (3456)
BiljaM (3451)
Sanj@lica (2049)
dunda (1735)
*So Different* (1692)
Bludni Sin (411)
promaja (363)
Traži

Rezultati od :

Rechercher Napredna potraga

Delite

Kolika je tvoja ljubav prema prijatelju?

Ići dole 
AutorPoruka
Jeca
VIP
VIP
Jeca

Ženski Devica Broj poruka : 358
Datum upisa : 02.01.2011
Godina : 22

Kolika je tvoja ljubav prema prijatelju? Empty
PočaljiNaslov: Kolika je tvoja ljubav prema prijatelju?   Kolika je tvoja ljubav prema prijatelju? EmptyFebruar 28th 2011, 23:13

Mnogi ljudi ce prolaziti kroz tvoj zivot, ali pravi prijatelji ce te voleti i ostaviti trag u tvom srcu xD

Kolika je tvoja ljubav prema prijatelju? 29824
Nazad na vrh Ići dole
Jeca
VIP
VIP
Jeca

PočaljiNaslov: Re: Kolika je tvoja ljubav prema prijatelju?   Kolika je tvoja ljubav prema prijatelju? EmptyFebruar 28th 2011, 23:16

Ja nisam pauk i ne pletem mrežu,
ali znaj da najlepše uspomene za tebe me vežu.
U svakom prijatelju trazim sreću, ali tebe nikad
zaboraviti neću…
Nazad na vrh Ići dole
Jeca
VIP
VIP
Jeca

PočaljiNaslov: Re: Kolika je tvoja ljubav prema prijatelju?   Kolika je tvoja ljubav prema prijatelju? EmptyFebruar 28th 2011, 23:16

Nemoj nikad plakati ti predivno biće!Svaka tvoja suza i mene se tiče!
Svaka tvoja suza i mene boli,jer ja sam tvoja prijateljica koja te mnogo voli!
Nazad na vrh Ići dole
Jeca
VIP
VIP
Jeca

PočaljiNaslov: Re: Kolika je tvoja ljubav prema prijatelju?   Kolika je tvoja ljubav prema prijatelju? EmptyFebruar 28th 2011, 23:20

Mozda nisam uvek tu pored tebe ali za nase prijateljstvo dajem sve od sebe,vreme prolazi i tek sada shvatam da pravi prijatelji vrede, godine ce i dalje teci ja ti moram reci, da i kad budes daleko i u mislima ti bude drugi neko Volecu Te kao i sad iskreno i jako jer pravi PRIJATELJI Vole samo tako!!
Nazad na vrh Ići dole
Neuhvatljiva
Moderator
Moderator
Neuhvatljiva

Ženski Rak Broj poruka : 12661
Datum upisa : 24.11.2010
Godina : 32

PočaljiNaslov: Re: Kolika je tvoja ljubav prema prijatelju?   Kolika je tvoja ljubav prema prijatelju? EmptyFebruar 28th 2011, 23:27

Ako ti ikad zaplače oko, ako te neko povredi duboko, ako ti ikad zadrhti duša, ako nema ko da te sluša, ako ikad vrisneš u snu, pozovi me, ja biću tu!
Nazad na vrh Ići dole
Neuhvatljiva
Moderator
Moderator
Neuhvatljiva

PočaljiNaslov: Re: Kolika je tvoja ljubav prema prijatelju?   Kolika je tvoja ljubav prema prijatelju? EmptyFebruar 28th 2011, 23:28

Hiljadu ruža procvetalo u vrtu snova, hiljadu zvezda zasjalo u očima ljudi koji te vole, a samo jedna ruža iskrenog prijateljstva živi u mom srcu za tebe!
Nazad na vrh Ići dole
Neuhvatljiva
Moderator
Moderator
Neuhvatljiva

PočaljiNaslov: Re: Kolika je tvoja ljubav prema prijatelju?   Kolika je tvoja ljubav prema prijatelju? EmptyFebruar 28th 2011, 23:30

Budi tu, jer sam sita savršenih ljudi što prolaze ne dajući ništa, a tražeći sve! Budi tu, jer ništa na svetu nam nije ostalo osim prijateljstva!!
Nazad na vrh Ići dole
BiljaM
Moderator
Moderator
BiljaM

Ženski Broj poruka : 3451
Datum upisa : 30.07.2010

PočaljiNaslov: Re: Kolika je tvoja ljubav prema prijatelju?   Kolika je tvoja ljubav prema prijatelju? EmptyApril 20th 2011, 10:15

U životu možemo ostvariti sve što želimo, ako dovoljnom broju ljudi pomognemo da oni ostvare što žele..

Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: Kolika je tvoja ljubav prema prijatelju?   Kolika je tvoja ljubav prema prijatelju? Empty

Nazad na vrh Ići dole

Kolika je tvoja ljubav prema prijatelju?
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Ljubav i sex :: Ljubav-
Skoči na: